close
تبلیغات در اینترنت
القاعده مولود آمریکا؛ مروج وحشیانه‌ترین روش‌های تروریستی به نام اسلام
loading...

قرارگاه افسران جوان جنگ نرم ☫

القاعده مولود آمریکا؛ مروج وحشیانه‌ترین روش‌های تروریستی به نام اسلام به ادامه مطلب برویدتحلیل‌گران سیاسی و نظامی فراوانی معتقدند که گروه تروریستی "القاعده" از سوی سازمان جاسوسی آمریکا ساخته و پرداخته شده و به عنوان دشمنی مصنوعی به منظور دستیابی دولت آمریکا به اهداف خود در نقاط مختلف دنیا به کار می‌رود. "القاعده" به رهبری "اسامه بن لادن" و با حمایت مالی کمپانی‌های آمریکایی و وهابیون عربستان سعودی به منظور مقابله با حضور شوروی سابق در افغانستان و سایر نقاط آسیای مرکزی…

القاعده مولود آمریکا؛ مروج وحشیانه‌ترین روش‌های تروریستی به نام اسلام

محمد مهدی m.m.h بازدید : 96 دوشنبه 16 دي 1392 نظرات ()

القاعده مولود آمریکا؛ مروج وحشیانه‌ترین روش‌های تروریستی به نام اسلام

به ادامه مطلب بروید

تحلیل‌گران سیاسی و نظامی فراوانی معتقدند که گروه تروریستی "القاعده" از سوی سازمان جاسوسی آمریکا ساخته و پرداخته شده و به عنوان دشمنی مصنوعی به منظور دستیابی دولت آمریکا به اهداف خود در نقاط مختلف دنیا به کار می‌رود.
 
"القاعده" به رهبری "اسامه بن لادن" و با حمایت مالی کمپانی‌های آمریکایی و وهابیون عربستان سعودی به منظور مقابله با حضور شوروی سابق در افغانستان و سایر نقاط آسیای مرکزی به وجود آمد. 

اساساً گروه‌های تروریستی "القاعده" و قبل از آن "طالبان" به منظور مقابله با گسترش تفکر انقلاب اسلامی ایران و اسلام ناب محمدی(ص) به وجود آمدند تا چهره‌ای سیاه و خشن از اسلام که در حال گسترش جهانی است نشان دهند. 

حمایت رژیم عربستان سعودی که تحت نفوذ وهابیون افراطی است از "القاعده" و "طالبان" نیز به منظور مقابله با تفکر اسلام انقلابی و اسلام پویا که به وسیله انقلاب اسلامی ایران به همه جهان صادر شده، صورت می‌گیرد. پس از فروپاشی رژیم کمونیستی شوروی، دولت آمریکا به یک دشمن ساختگی نیاز داشت تا از آن طریق، اقدامات خود در دنیا را توجیه کرده و به اهداف خود به خصوص در آسیای غربی و شمال آفریقا دست یابد. 

این موضوع همانند ایجاد دشمنی مصنوعی به نام بربرها در امپراطوری روم بود که البته گریبان این امپراطوری را گرفت.
 
بسیاری از صاحبنظران سیاسی و امنیتی در دنیا معتقدند که موضوع حمله به برج‌های تجارت جهانی در نیویورک در 11 سپتامبر2001  مشکوک است و اسناد فراوانی نشان از مشکوک بودن این حادثه داشته‌اند. 

برخی از در جریان بودن سازمان جاسوسی آمریکا و شخص "جرج بوش" از این حمله تروریستی می‌گویند و برخی دیگر نیز به ضعف دستگاه اطلاعاتی و نظامی آمریکا در این جریان، اشاره دارند.
  
در هر صورت، اقدام تروریستی "القاعده" که به احتمال بسیار زیاد با هماهنگی سازمان جاسوسی آمریکا برای کشتن انسان‌های بی‌گناه در 11 سپتامبر صورت گرفت(در حالی‌که در آن روز 400 یهودی از قبل اطلاع داشته و بر سر کار خود در برج‌های دوقلو حاضر نشده بودند!)‌ بهانه‌ای برای اشغال افغانستان به عنوان پایگاه "القاعده" و "طالبان" شد.
  
بدین ترتیب دولت آمریکا به اولین هدف خود دست یافت و بعدها نیز همین کار را با "صدام" دست‌پرورده خود انجام داد تا به بهانه وجود تسلیحات کشتار جمعی( که دروغ بودن آن بعدها ثابت شد) به اشغال عراق در سال 2003 بپردازد.
  
بنابراین گروه تروریستی "القاعده" به عنوان یک دشمن ساختگی برای آمریکا به منظور ناامن ساختن مناطق مسلمان‌نشین به کار می‌رود و آمریکا با سیاست پنهان‌کارانه خود، از این موضوع بهره‌برداری لازم را صورت می‌دهد. 

مسلمانان مناطق مختلف جهان به تدریج متوجه این موضوع شده‌اند که "القاعده" دست‌پرورده خود آمریکاست و هدف از ایجاد آن چیزی جز مخفی‌ کردن سیاست‌های آمریکا و منافع این کشور در مناطق مختلف جهان نیست. 

عده‌ای به اشتباه فکر می‌کنند که "القاعده" با آمریکا واقعاً می‌جنگد، اما حقیقت این است که "القاعده" خود را دشمن آمریکا جلوه می‌دهد تا در سوریه، عراق، لبنان، پاکستان، افغانستان و سایر کشورهای اسلامی، سیاست‌های آمریکا را به پیش ببرد و با نفوذ انقلاب اسلامی ایران و مبارزه واقعی امت اسلام با شیطان بزرگ، مقابله کند. 

با بررسی اقدامات تروریستی "القاعده" و سیاست تفرقه‌افکنی میان مسلمانان در سال‌های اخیر، کاملاً مشخص می‌شود که تنها آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی از این اقدامات بهره می‌برند و این تروریست‌ها کاملاً مورد حمایت تسلیحاتی و مالی آمریکا، صهیونیسم بین‌الملل و رژیم آل سعود هستند. 

اخیراً نیز سایت "دبکا فایل" وابسته به صهیونیست‌ها برای اینکه به دروغ نشان بدهد "القاعده" در حال جنگ با آمریکاست از همکاری ایران و آمریکا در مبارزه با این گروه تروریستی خبر داد که با واکنش منفی مقامات نظامی ایران روبرو شد. 

در همین زمینه سردار"سید محمد حجازی" معاون پشتیبانی نیروهای مسلح گفت:  اگر عراق برای مبارزه با القاعده کمک بخواهد به این کشور کمک می‌کنیم اما به صورت مشترک با آمریکا خیر. 

وی افزود: رسماً چنین درخواستی از سوی عراق برای مبارزه با القاعده نشده است.


 

سردار "سیدمسعود جزایری" نیز گفته بود: برخی اطلاعات حاکی از نفوذ تروریست‌های دست‌پروده آمریکا در سوریه و برخی کشورهای اروپایی است. 

وی افزود: القاعده یک سازمان تروریستی دست‌پرورده آمریکاست که با دو هدف بدنام کردن اسلام و انجام عملیات تروریستی نیابتی از سوی سرویس‌های بیگانه ساخته شده است.
 
سردار جزایری با محکوم کردن عملکرد ارتجاع عرب تصریح کرد: به همان اندازه که آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها در جنایات سوریه سهیم هستند، رژیم‌های قطر و عربستان و سایر هم‌پیمانان آن‌ها در منطقه نیز شریک جرم هستند. 

معاون ستادکل نیروهای مسلح ایران خطاب به شهروندان آمریکایی و اروپایی اظهار داشت: برخی اطلاعات حاکی از نفوذ تروریست‌های القاعده و سایر گروه‌های تروریستی در این کشورهاست.
 
وی تأکید کرد: تجارب تاریخی حاکی از آن است که صادرکنندگان تروریسم به سایر کشورها، عاقبت، خود گرفتار تروریست‌ها می‌شوند.


 

قبلاً ماموستا عبدالقادر سهرابی، امام جمعه اهل سنت مهاباد نیز "القاعده" را دست‌پرورده آمریکا دانسته بود. 

همچنین"مولانا سمیع الحق" رئیس جمعیت علمای اسلام پاکستان و از بنیانگذاران "طالبان" در یک مصاحبه گفت: القاعده دست‌پرورده آمریکا است.  
 
وی افزود: آمریکا شکست خود در افغانستان را پذیرفته ولی بدنبال راه آبرومندانه برگشت است.  
 
مولانا سمیع الحق تصریح کرد: القاعده را آمریکا درست کرده است. 
 
اسناد محرمانه بریتانیا نیز نشان می‌دهند که طالبان و القاعده دست‌پرورده قدرت‌های غربی هستند. اسناد محرمانه بریتانیا در سال 1980 درباره افغانستان نشان می‌دهد قدرت‌های غربی در 15 ژانویه 1980 نشست مخفی را در پاریس برای مقابله با تهاجم اتحاد جماهیر شوروی، سازمان‌دهی و طرح ریزی کردند. 
 
این اسناد نشان می‌دهند که مسئولان رده بالای کشورهای بریتانیا، فرانسه، آلمان و آمریکا اندکی پس از مداخله اتحاد جماهیر شوروی در افغانستان در دسامبر 1979 در پاریس گردهم آمدند. 
 
زبگینیو برژینسکی، مشاور وقت امنیت ملی آمریکا و رابرت آرمسترانگ، یکی از وزرای وقت کابینه بریتانیا از جمله شرکت کنندگان در اجلاس مخفی پاریس بودند. 
 
به گفته رابرت آرمسترانگ، درآن هنگام تعداد کمی از افغان‌ها حاضر به مبارزه و مقاومت در برابر تهاجم اتحاد جماهیر شوروی بودند. در این میان تنها می‌توان از چریک‌های مستقر در کوهستان و پاکستانی‌هایی که حاضر شدند سرزمینشان به‌عنوان پشت جبهه برای عملیات چریکی مورد استفاده قرار گیرد، یاد کرد. 
 
براساس اطلاعات رادیو فرانسه، وی همچنین بیان داشت در آن هنگام منافع غرب ایجاب می‌کرد که جهاد را تشویق و حمایت کند. 
 
این منافع در عمل به تدریج با ایجاد گروه‌های افراطی از جمله نیروهای طالبان همراه بود و همچنین به قدرت رسیدن این نیروها در افغانستان، زمینه‌های مورد نیاز برای رشد سازمان تروریستی القاعده را فراهم آورد که منجر به عملیات تروریستی 11 سپتامبر در نیویورک شد. 
 
رادیو فرانسه گفته است نه تنها طالبان، بلکه سازمان تروریستی القاعده به نحوی دست‌‌پرورده مداخلات قدرت‌های بزرگ غربی در امور داخلی افغانستان بوده است. 
 
در واقع، غرب در آن زمان تعدادی از افراطیون عرب را تشویق کرد تا با نیروهای اتحاد جماهیر شوروی بجنگند. 
 
سخنگوی نهضت مدنی افغانستان اظهار داشت: بنابراین نه تنها طالبان و افراطیون افغانی و پاکستانی کنونی محصول فعالیت‌های غرب هستند، بلکه القاعده و اطرافیان افراط گرای آنان نیزدست پرورده و زاده سیاست‌هایی است که غرب در آن زمان پیش گرفته بود. 
 
برخی از گروه‌های طالبان مانند گروه جلال‌الدین حقانی از جمله گروهایی هستند که ارتباط تنگاتنگ و نزدیک با مقامات پاکستانی وقت و غربی‌ها داشته و امروز نیز تا اندازه‌ای دارند. 
 
در این میان، اکرم گیزابی، سخنگوی نهضت مدنی افغانستان گفته است جنگیدن آمریکا و غربی‌ها در شرایط کنونی با نیروهائی که دست پرورده خود آن‌ها بوده‌اند، عجیب است! 

همچنین کتابی به‌ نام "جنگ در برابر تروریست" که توسط یک پروفسور کانادایی نوشته شده است تمام حقایق طالبان و القاعده و چگونگی ایجاد آن‌ها به وسیله آمریکا را بیان می‌کند. طالبان چنان مورد سوء‌استفاده آمریکا و مقامات غرب قرار گرفته‌اند که برخی از آن‌ها خود خبر ندارند!


  

خانم كارول گلد روزنامه‌نگار آمريكايي نیز می‌نویسد: ايالات متحده عامل به وجود آمدن القاعده در افغانستان برای مقابله با اتحاد جماهير شوروی است و حمايت‌های لجستيك را در اختيار گروه‌های افراطی قرار و آن‌ها را آموزش داده است. 

گلد در مصاحبه با شبكه خبری العالم اظهار داشت: آمريكا همچنين عامل اصلی انفجارها و كشتارهايی است كه القاعده و ديگر گروه‌های افراطی در مناطق مختلف مرتكب می‌شوند. 

اين روزنامه‌نگار آمريكايی گفت: رونالد ريگان رئيس جمهور اسبق آمريكا سرمايه‌های فراواني را برای تشكيل شورای ملي در سال 1985 يعني بيش از 25 سال پيش صرف كرد و سازمان اطلاعات آمريكا را مأمور كرد تا برای شكست دادن كمونيسم در افغانستان و ساير مناطق دست به هر اقدامی بزند.

وی تصريح كرد: ريگان همچنين پادگانی را در پيشاور پاكستان تأسيس كرد و افغان‌ها مبارزه خود را عليه رژيم كمونيستی در افغانستان از آن پادگان آغاز كردند. 

گلد افزود: آمريكا در تشكيل القاعده و به وجود آمدن ساير گروه‌های افراطی نقش اساسی داشت و كمک‌های لجستيک اعم از كمک‌های مالی و سلاح در اختيار آن‌ها قرار و نيروهايشان را آموزش می‌داد. همه اين امور برای جهانيان اعم از شهروندان آمريكا يا ساير كشورها كاملاً مشخص است. 

وی گفت: اين كشور حتی بسياری از مسلمانان آمريكايی را با هدف آموزش‌های نظامی و جنگ با شوروی به پاكستان و از آنجا به افغانستان می‌فرستاد. اين در حالی است كه اهداف همپيمانان آمريكا و كسانی‌كه عليه شوروی می‌جنگيدند امروزه پس از گذشت 25 سال دچار تغيير شده است. 

گلد خاطرنشان كرد: آمريكا يک گروه وحشی را به وجود آورد و بعدها به زيانی كه از سوی اين گروه‌های افراطی به آن كشور وارد می‌آمد پی برد. 

اين روزنامه‌نگار آمريكايی افزود: واشنگتن تلاش می‌كند بداند كه پس از بهار عربی به ويژه در منطقه خليج فارس چه اتفاقاتی روی خواهد داد تا بدين وسيله منافع خود را تعيين كرده و ساختار منطقه را براساس آن تغييرات بازسازی كند. 

وی گفت: نبايد فراموش كرد كه آمريكا در راستای اهداف خود دست به هر اقدامی می‌زند  و ممكن است در منطقه پايگاه جديدی احداث كند. زيرا از نظر دولتمردان آمريكايی، هدف وسيله را توجيه می‌كند.
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
دیروز عده ای اجازه دادند "علــی(ع)" در "فضای کوفه" تنها بماند اما ما نمی گذاریم "سید عــــلی" حتی در "فضای سایبر" تنها بماند... ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم در ره عشق جگر دار تر از صد مردیم هر زمان بوی خمینی به سر افتد مارا دور سید علی خامنه ای میگردیم :.جان ما فدای یک تار موی سید علی:.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • شنبه 31 خرداد 1393
 • جمعه 30 خرداد 1393
 • چهارشنبه 28 خرداد 1393
 • چهارشنبه 28 اسفند 1392
 • دوشنبه 05 اسفند 1392
 • جمعه 18 بهمن 1392
 • دوشنبه 30 دی 1392
 • پنجشنبه 26 دی 1392
 • دوشنبه 23 دی 1392
 • چهارشنبه 18 دی 1392
 • دوشنبه 16 دی 1392
 • جمعه 08 آذر 1392
 • جمعه 17 آبان 1392
 • جمعه 29 شهريور 1392
 • پنجشنبه 28 شهريور 1392
 • پنجشنبه 14 شهريور 1392
 • يکشنبه 10 شهريور 1392
 • يکشنبه 03 شهريور 1392
 • پنجشنبه 24 مرداد 1392
 • چهارشنبه 23 مرداد 1392
 • سه شنبه 22 مرداد 1392
 • دوشنبه 21 مرداد 1392
 • يکشنبه 20 مرداد 1392
 • پنجشنبه 17 مرداد 1392
 • چهارشنبه 16 مرداد 1392
 • سه شنبه 15 مرداد 1392
 • پنجشنبه 10 مرداد 1392
 • دوشنبه 07 مرداد 1392
 • چهارشنبه 02 مرداد 1392
 • سه شنبه 01 مرداد 1392
 • جمعه 28 تير 1392
 • پنجشنبه 27 تير 1392
 • دوشنبه 24 تير 1392
 • پنجشنبه 20 تير 1392
 • چهارشنبه 19 تير 1392
 • يکشنبه 09 تير 1392
 • جمعه 07 تير 1392
 • جمعه 31 خرداد 1392
 • چهارشنبه 29 خرداد 1392
 • سه شنبه 28 خرداد 1392
 • دوشنبه 27 خرداد 1392
 • يکشنبه 26 خرداد 1392
 • شنبه 25 خرداد 1392
 • پنجشنبه 23 خرداد 1392
 • چهارشنبه 22 خرداد 1392
 • سه شنبه 21 خرداد 1392
 • دوشنبه 20 خرداد 1392
 • يکشنبه 19 خرداد 1392
 • شنبه 18 خرداد 1392
 • پنجشنبه 16 خرداد 1392
 • چهارشنبه 15 خرداد 1392
 • سه شنبه 14 خرداد 1392
 • دوشنبه 13 خرداد 1392
 • شنبه 11 خرداد 1392
 • جمعه 10 خرداد 1392
 • پنجشنبه 09 خرداد 1392
 • چهارشنبه 08 خرداد 1392
 • سه شنبه 07 خرداد 1392
 • دوشنبه 06 خرداد 1392
 • يکشنبه 05 خرداد 1392
 • شنبه 04 خرداد 1392
 • جمعه 03 خرداد 1392
 • پنجشنبه 02 خرداد 1392
 • چهارشنبه 01 خرداد 1392
 • سه شنبه 31 ارديبهشت 1392
 • يکشنبه 29 ارديبهشت 1392
 • سه شنبه 24 ارديبهشت 1392
 • دوشنبه 23 ارديبهشت 1392
 • يکشنبه 22 ارديبهشت 1392
 • پنجشنبه 05 ارديبهشت 1392
 • سه شنبه 03 ارديبهشت 1392
 • پنجشنبه 01 فروردين 1392
 • پنجشنبه 17 اسفند 1391
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1052
 • کل نظرات : 59
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 3
 • آی پی امروز : 23
 • آی پی دیروز : 36
 • بازدید امروز : 90
 • باردید دیروز : 129
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 219
 • بازدید ماه : 5,147
 • بازدید سال : 5,147
 • بازدید کلی : 243,321
 • کدهای اختصاصی
  قشم آنلاین قشم آنلاین قشم آنلاین قشم آنلاین قشم آنلاین
  log
  Our qr-code

     ما هم از اینا داریم

  http://www.basirat1.rozblog.com/