close
تبلیغات در اینترنت
از جزئیات پرونده "احمدی‌نژاد" تا عدم حضور وی در دادگاه 5 آذر
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

قرارگاه افسران جوان جنگ نرم ☫

از جزئیات پرونده "احمدی‌نژاد" تا عدم حضور وی در دادگاه 5 آذر به ادامه مطلب بروید مهمترين رويدادهاي دستگاه قضا از جمله بررسی شکات پرونده احمدی‌نژاد از زبان کمیسیون اصل 90، مجرم شناخته شدن "شهروند" و "وطن امروز"، صحبت‌های رئيس سازمان بازرسي كل كشور براي حاكميت قانون در جامعه،…

از جزئیات پرونده "احمدی‌نژاد" تا عدم حضور وی در دادگاه 5 آذر

از جزئیات پرونده "احمدی‌نژاد" تا عدم حضور وی در دادگاه 5 آذر

به ادامه مطلب بروید

 مهمترين رويدادهاي دستگاه قضا از جمله بررسی شکات پرونده احمدی‌نژاد از زبان کمیسیون اصل 90، مجرم شناخته شدن "شهروند" و "وطن امروز"، صحبت‌های رئيس سازمان بازرسي كل كشور براي حاكميت قانون در جامعه، صحبت‌های رئیس دیوان عدالت اداری در خصوص تلاش‌های تیم مذاکره‌کننده، مهمترین اخبار قضا در هفته‌ای که گذشت، بود.

**تاخیر در معرفی وزیر ورزش و جوانان، پرداخت نکردن بودجه مترو با وجود مصوبه مجلس و همچنین عدم ارائه اساسنامه شرکت ملی نفت برای تصویب از مجلس، سه مورد تخلف احمدی‌نژاد بوده که به تائید مجلس هشتم نیز رسیده است.

جزئیات "پرونده احمدی‌نژاد" از زبان رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه شکایت‌ از احمدی‌نژاد در راستای اجرای ماده 236 آئین‌نامه داخلی بوده است، گفت: ‌‌تاخیر در معرفی وزیر ورزش و جوانان، پرداخت نکردن بودجه مترو با وجود مصوبه مجلس و همچنین عدم ارائه اساسنامه شرکت ملی نفت برای تصویب در مجلس، سه مورد تخلف رئیس‌جمهور سابق بوده که به تائید مجلس هشتم نیز رسیده است.


**مدیرمسئول سابق روزنامه شهروند به اتهام نشر مطالب خلاف واقع که بعد از محاکمه هیئت منصفه وارد شور شد و با اکثریت آراء مجرم شناخته شد همچنین خبرنگار سابق روزنامه وطن امروز که در دادگاه قبلی غیابا محکوم شده بود به دلیل اینکه تقاضای واخواهی داده بود، جلسه دادگاه با حضور متهم و وکیل وی تشکیل و در مورد اتهام نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر با اکثریت آرا مجرم شناخته شد. 

 مجرم شناخته شدن "شهروند" و "وطن امروز" در دادگاه مطبوعات امروز

دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات گفت: در جلسه امروز دادگاه مطبوعات مدیرمسئول سابق روزنامه شهروند و همچنین خبرنگار سابق روزنامه وطن امروز با اکثریت آرا مجرم شناخته شدند.


**رئیس دیوان عدالت اداری ضمن تاکید بر ضرورت حمایت از مذاکره‌کنندگان، اظهار امیدواری کرد که این اتفاق دریچه‌ای باشد تا در آینده دستاوردها و موفقیت‌های سیاسی بیشتری در عرصه بین‌الملل شاهد باشیم.

تلاش تیم مذاکره کننده کشورمان به ثمر نشست/ توافق ژنو برگ پیروزی دیگری بر کتاب قطور انقلاب اسلامی


رئیس دیوان عدالت اداری گفت:‌به اذن پروردگار، رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب و حمایت‌های بی‌دریغ مردم برگ پیروزی دیگری بر کتاب قطور انقلاب اضافه شد و انرژی هسته‌ای تا حد قابل قبولی به ثمر نشست.


**سازمان بازرسي وظيفه دارد در صورت مشاهده نقض قوانين، گزارش مربوط را به مراجع صالح رسيدگي‌كننده به تخلفات منعكس کند تا نسبت به اصلاح امور و اجراي صحيح و مناسب قانون اقدام كنند.پيشنهادهاي رئيس سازمان بازرسي كل كشور براي حاكميت قانون در جامعه

رئيس سازمان بازرسي كل كشور در اجلاس ساليانه انجمن بين‌المللي مسئولان مبارزه با فساد در پاناما با ارائه سه پيشنهاد كاربردي براي حاكميت قانون در جامعه گفت: يكي از ابزارهاي اصلي تحقق حداكثري انديشه حاكميت قانون، نظارت دقيق بر اجراي صحيح قوانين در هر سه قوه مجريه، قضائيه و امور اداري قوه مقننه است.


**دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان با اشاره به برگزاری دور اول مذاکرات حقوق بشری دوجانبه میان ایران و ژنو که سال گذشته در تهران برگزار شد خواستار برگزاری هرچه زودتر دور دوم این مذاکرات در اوسلو شد.توافق ژنو نشان داد راه دشمنی و خصومت با ایران نتیجه ندارد

دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان در دیدار با سفیر نروژ گفت: توافق ژنو نشان داد راه دشمنی و خصومت با ایران و راه تهدید و تحریم، نتیجه ندارد و اگر هدف غرب از اعمال تحریم‌های ضد انسانی بر اقتصاد ایران جلوگیری از پیشرفت فناوری هسته‌ای بود که باید گفت صد در صد شکست خورده است.


**در این جلسه راجع به موضوع شکایات، شکات، اظهارات و هیچ کدام از اعضاء و مراجع نمی‌توانم توضیح بدهم چرا که این جلسه غیرعلنی و محرمانه است.  احمدی‌نژاد به دادگاه نیامد

دادگاه احمدی‌نژاد که قرار بود امروز به ریاست قاضی مدیر خراسانی برگزار شود به دلیل عدم حضور وی، تجدید وقت شد.** 5 آذر به عنوان اولین جلسه تحقیقات مقدماتی پرونده احمدی نژاد مطرح شد، شکات اظهاراتشان استماع شد و این در حالی بود که احمدی‌نژاد در دادگاه حضور پیدا نکرد و جلسه خاتمه یافت.
  
جزئیات پرونده احمدی نژاد و اظهارات شاکیان


سرپرست دادگاه‌های کیفری استان تهران گفت:‌ با وجود عدم حضور احمدی نژاد در دادگاه امروز، اظهارات شاکیان ثبت شده و طی یک هفته از سوی قضات مورد بررسی قرار خواهد گرفت.


**بزرگترين رخداد پرماجراي هسته‌اي ايران و اولين مرحله توافق را به مقام معظم رهبري «مدظله العالي»، رئيس جمهور، تيم مذاكره كننده و ملت شريف ايران اسلامي كه يك پيروزي سياسي و تاريخي به شمار مي‌رود را تبريك عرض مي‌کنم و اميدواريم به فرموده مقام معظم رهبري همه مسئولين و دولتمردان از هيئت مذاكرت هسته‌اي كه مي‌تواند پايه اقدامات هوشمندانه بعدي باشد حمايت كنند.
تلاش تیم مذاکره کننده هسته‌ای شایسته تقدیر است / بسيج یعنی مبارزه با استكبار

رئیس دیوان عالی کشور گفت:‌ تلاش تیم مذاكره كننده هسته‌ای کشور شایسته تقدیر است و اميدواريم به فرموده مقام معظم رهبري همه مسئولين و دولتمردان از هيات مذاكرات حمايت كنند.


** اگر می‌خواهیم بر اساس ارزش‌ها، باورها و اعتقاداتمان حرکت کنیم، باید از مسیر تفکر بسیجی حرکت کرده و به جلو برویم؛ تفکر بسیجی یک امتیاز نیست؛ یک حرکت با ویژگی‌های بهتر نسبت به راهکارهای دیگر نیست؛ تفکر و راهکار بسیجی تنها راه رسیدن به آن هدفی است که برای خودمان تعریف کرده ایم.
توافق ژنو مهمترین دستاورد هسته‌ای کشور است

وزیر دادگستری با اشاره به توافق ژنو و مذاکرات هسته‌ای ایران با 5+1، دانش هسته‌ای را دستاوردی مهم بر شمرد که برای دستیابی به آن تلاش‌های زیادی صورت گرفته است.

درباره : دنیای سیاست , گوناگون ,
برچسب ها : از جزئیات پرونده "احمدی‌نژاد" تا عدم حضور وی در دادگاه 5 آذر ,
بازدید : 86 تاریخ : جمعه 08 آذر 1392 زمان : 10:41قبل از ظهر نویسنده : محمد مهدی m.m.h نظرات ()
مطالب مرتبط
 • دختر صدام از آمادگی‌اش برای پیوستن به داعش خبر داد دختر صدام از آمادگی‌اش برای پیوستن به داعش خبر داد
 • ماجرای تکان دهنده نامه حاج قاسم سلیمانی به وزیر دفاع آمریکا ماجرای تکان دهنده نامه حاج قاسم سلیمانی به وزیر دفاع آمریکا
 • امروزدرعراق امروزدرعراق
 • واشنگتن بخشی از تحریم‌های ضد ایرانی را لغو کرد / اجرای تحريم‌های باقيمانده عليه ايران با شدت ادامه می‌يابد واشنگتن بخشی از تحریم‌های ضد ایرانی را لغو کرد / اجرای تحريم‌های باقيمانده عليه ايران با شدت ادامه می‌يابد
 • ایران بدون هیچ پیش شرطی در ایران بدون هیچ پیش شرطی در "ژنو 2" حضور می‌یابد/ بیانیه "ژنو 1" را نمی‌پذیریم
 • تصاویر تصاویر "تعلیق" غنی‌سازی 20 درصد در نطنز
 • "ماموریت غیر ممکن" در جزیره "تائورو" / امحا یکی از خطرناک‌ترین سلاح‌های کشتار جمعی روی عرشه شناور آمریکایی + فیلم
 • شبانه‌روز در راهروهای کنگره به دفاع از حقوق مردم مشغولیم!/8 سناتور تا عدد جادویی 67 شبانه‌روز در راهروهای کنگره به دفاع از حقوق مردم مشغولیم!/8 سناتور تا عدد جادویی 67
 • اصابت چند خمپاره به منطقه سدیروت در سرزمین‌های اشغالی اصابت چند خمپاره به منطقه سدیروت در سرزمین‌های اشغالی
 • جایی برای عقب‌نشینی در مذاکرات نیست/در بخش سلاح‌های مقابله با آمریکا در اوج توان هستیم جایی برای عقب‌نشینی در مذاکرات نیست/در بخش سلاح‌های مقابله با آمریکا در اوج توان هستیم
 • ادعای نتانیاهو: موشکی را برای مقابله با ادعای نتانیاهو: موشکی را برای مقابله با "شهاب 3" ایران آزمایش کردیم
 • القاعده مولود آمریکا؛ مروج وحشیانه‌ترین روش‌های تروریستی به نام اسلام القاعده مولود آمریکا؛ مروج وحشیانه‌ترین روش‌های تروریستی به نام اسلام
 • شرکت‌های شرکت‌های "خودروسازی" جهان آماده همکاری با ایران/ آیا بازار خودرو "کاهش قیمت‌" را تجربه خواهد کرد؟
 • ارسال نظر برای این مطلب

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی
  تبلیغات
  Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

  آمار سایت
 • کل مطالب : 1052
 • کل نظرات : 59
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 3
 • آی پی امروز : 48
 • آی پی دیروز : 25
 • بازدید امروز : 133
 • باردید دیروز : 154
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 904
 • بازدید ماه : 2,622
 • بازدید سال : 28,103
 • بازدید کلی : 222,309
 • مطالب
  کدهای اختصاصی
  قشم آنلاین قشم آنلاین قشم آنلاین قشم آنلاین قشم آنلاین
  log
  Our qr-code

     ما هم از اینا داریم

  http://www.basirat1.rozblog.com/