close
تبلیغات در اینترنت
نقد سریال بوی باران
loading...

قرارگاه افسران جوان جنگ نرم ☫

4 days ago 2 days ago نقد سریلبوی باران کارگردان مجموعه شبهای قدر:میخواستم «بوی باران» به خاطرات مردم نزدیک باشد  نویسنده و کارگردان «بوی باران» که برای شبهای قدر آماده شده تاکید کرد قصد داشته این مجموعه به خاطرههای دور مردم نزدیک باشد.حسین تبریزی به سوره سینما گفت: تصویربرداری این سریال از ۳ ماه قبل آغاز شد و حدود ۵۰ روز طول کشید. من قبلا تجربه ساخت مینی سریال با محوریت شبهای قدر را برای شبکه دو داشتم. سریالی به نام «قسم» که دو سال قبل…

نقد سریال بوی باران

سربازگمنام بازدید : 129 پنجشنبه 10 مرداد 1392 نظرات ()

نقد سریلبوی باران


کارگردان مجموعه شبهای قدر:
میخواستم «بوی باران» به خاطرات مردم نزدیک باشد


 


نویسنده و کارگردان «بوی باران» که برای شبهای قدر آماده شده تاکید کرد قصد داشته این مجموعه به خاطرههای دور مردم نزدیک باشد.

حسین تبریزی به سوره سینما گفت: تصویربرداری این سریال از ۳ ماه قبل آغاز شد و حدود ۵۰ روز طول کشید. من قبلا تجربه ساخت مینی سریال با محوریت شبهای قدر را برای شبکه دو داشتم. سریالی به نام «قسم» که دو سال قبل پخش شد. امسال هم وقتی شبکه برای کار به من پیشنهاد داد، طرحم را ارائه دادم و بعد شروع به تولید کردم.

وی در ادامه درباره چگونگی شکل گیری این طرح در ذهن خود افزود: همه ما تجربه هایی ملموس از زندگی داریم و من تلاش کردم متن را به گونه ای بنویسم که برگرفته از اتفاقهای اطراف باشد. با توجه به اینکه محوریت این مینی سریال دوران دفاع مقدس بود، می خواستم صحنه به خاطرات مردم نزدیک باشد و نمیدانم تا چه حد موفق عمل کرده ام.

حسین تبریزی در پاسخ به این سوال که چه میزان استقبال برای سریال خود پیشبینی میکند، توضیح داد: گوشه ای از تاریخ مردم ما جنگ است و این موضوعی نیست که فراموش شدنی باشد. احترام به قهرمانان جنگ در قلب همه مردم جریان دارد. تجربه من میگوید مردم از این آثار استقبال میکنند و همیشه دستمایه قرار دادن این مضمون برای من جذاب بوده است. من هرگز نخواستم تلخی جنگ را به نمایش بگذارم و همیشه به نشان دادن آدم های این اتفاق و به تصویر کشیدن روحیات آنان تاکید داشته ام.

«بوی باران» از امشب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو پخش میشود و داستان افرادی در یک بیمارستان را روایت میکند که سر از زندگی یک جانباز در میآورند. کامبیز دیرباز، پژمان بازغی و مونا فرجاد از بازیگران این سریال هستند.
        

نیلوفر شهیدی که ایفاگر نقش مهدیه جاوید در سریال شبهای قدر است، با بیان اینکه کانالهای ماهوارهیی همچون فارسیوان، جم تیوی و ... حرفی برای گفتن ندارند، خاطرنشان کرد: فقط به مردم میگویم تو را به خدا ماهواره نگاه نکنید و سطح شعورتان را بالا ببرید. نسل حال حاضر نسلی هستند که باید انتخاب کنند.


این بازیگر در گفتوگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به کوتاه بودن قصهی مجموعه «بوی باران» خاطرنشان کرد: وقتی پیش از قبول نقش، فیلمنامهی «بوی باران» را خواندم، حس کردم این کار MP3 شده ولی با این شرایط باز هم شخصیتها در داستان حفظ شدهاند.

وی معتقد است: سریال «بوی باران» با وجود کوتاه بودن به خیلی از سریالهای بزرگ میارزد.

شهیدی گفت: بخشی از قصه «بوی باران» مربوط به دفاع مقدس میشود و بخشی دیگر نیز در راستای کمک به ایتام و احترام به پدر و مادر است. متاسفانه در بسیاری از سریالها شخصیتهای داستانی کامل نیستند و به خوبی شکل نمیگیرند اما سریال «بوی باران» با اینکه تعداد قسمتهایش کم است و به قول معروف Mp3 شده تمام شخصیتهایش را کامل دارد.

او تأکید کرد: شاید یکی از دلایلی که من به عنوان بازیگر و همچنین سایر بازیگران، سریال «بوی باران» را دوست داریم و پذیرفتیم که در آن بازی داشته باشیم این باشد که قصهی خیلی پُری دارد. نیلوفر شهیدیبازیگر نقش مهدیه در سریال «بوی باران» گفت: این مجموعه سریالی است که اگر مخاطب حتی یک ربع از آن را دنبال نکند، اتفاق از دست میدهد؛ بنابراین باید در جریان کامل داستان قرار بگیرد. به نظرم این اتفاق یکی از حسنهای بزرگ «بوی باران» است.

شهیدی در ادامه در پاسخ به اینکه ساخت و پخش کارهای دفاع مقدس چقدر برای تلویزیون لازم است؟ خاطرنشان کرد: اگر من در مقام بازیگر اینجا ایستادهام و کار میکنم واقعا مدیون هستم. روز اولی که وارد پروژهی «بوی باران» شدم یک دیالوگی توسط پژمان بازغی خوانده شد و آن هم این بود که در هر نیم سانت این خاک، بسیاری شهید شدند، پس این خاک برایمان برکت است. من افتخار میکنم که یک ایرانی هستم و در چنین کاری با مضمون دفاع مقدس بازی کردم و به حتم باید بگویم که کارهای دفاع مقدس برای تلویزیون لازم است.

وی ادامه داد: امیدوارم دوباره پیشنهاد کاری، کارهای دفاع مقدس داشته باشم، چرا که خیلی لذت بردم از اینکه برای بازی در «بوی باران» در فضای دفاع مقدسی قرار گرفتم.

شهیدی در بخشی از گفتوگوی خود در پاسخ به پرسشی دیگر مبنی بر اینکه با شرایط حال حاضر که مردم سریالهای ماهواره را دنبال میکنند، چه پشنهادی برای تلویزیون دارید؟ گفت: خوشبختانه یا متاسفانه مردم ما نسبت به قبل باشعورتر شدند و این مساله چیزی است که مسؤولان باید آن را در نظر بگیرند. متاسفانه ما قصههای خوبی نداریم وگرنه تمام عوامل، بازیگران و ... تمام تلاششان را میکنند تا به بهترین نحو انجام وظیفه کنند.

این بازیگر در پایان تأکید کرد: مردم ما در فیلم و سریالها قصه میخواهند. به یاد دارم که وقتی سریالهایی مثل «پدرسالار»، «پس از باران» و ... پخش میشد هیچ کس از خانه بیرون نمیآمد، پس این نشان میدهد که مردم ما تغییر نکردند فقط یک قصه و کار خوب میخواهند که اگر این اتفاق بیفتد قطعا دوباره به تلویزیون خودمان برمیگردند.


نيلوفر شهيدي:
جذب فيلمنامه "بوي باران" شدم


سريال "بوي باران" با در نظر گرفتن بسياري از عوامل مهم در توليد يك سريال مناسبتي توان تاثيرگذاري بالايي در شبهاي قدر را دارد.
 
"نيلوفر شهيدي" بازيگر نقش "محيا جاويد" در سريال "بوي باران" شبكه 2 در گفتگو با خبرنگار حوزه راديو تلويزيون باشگاه خبرنگارانگفت: فيلمنامه سريال "بوي باران" را خيلي دوست داشتم زيرا فيلمنامه اين اثر برخلاف بسياري از فيلمنامهها از متني خوب و منسجم برخوردار بود.

وي اظهار داشت: با توجه به انتخاب بازيگران براي ايفاي نقش هاي مختلف در سريال "بوي باران" هر يك از آنها در جاي اصلي خود روند پردازش شخصيتها در اين اثر به خوبي طي شده است.

وي تصريح كرد: تجربه نشان داده كه سريالهاي مناسبتي از تاثيرگذاري بيشتري برخوردار است و شبهاي قدر موقعيت مناسبي براي اثرگذاري در بسياري از تبعاد جامعه در خلال به تصويركشيدن بسياري از موضوعات جامعه است.
نیلوفر شهیدی بازیگر سریال بوی باران:

چادر حرمتی دارد که نباید در تلویزیون کلیشه شود

 
سینماپرس - گروه تلویزیون/ نیلوفر شهیدی بازیگر سریال تلویزیونی «بوی باران» که این روزها از شبکه دو در حال نمایش است معتقد است چادر نماد یک نسل است و حرمت آن باید در آثار تلویزیونی و سینمایی رعایت شود و این پوشش تبدیل به کلیشه نشود».

به گزارش خبرنگار تلویزیون سینماپرس، شهیدی که این روزها در نقش یک زن چادری در سریال شش قسمتی بوی باران مقابل دوربین رفته، درباره همکاری با حسین تبریزی کارگردان این سریال می گوید: «حسین تبریزی قصد داشت در این سریال با رویکرد جدیدی به سوژه دفاع مقدس نزدیک شود. این سریال برگرفته از روایت های واقعی دفاع مقدس است و البته بخشی از آن بر اساس تخیل شخصی نویسنده شکل گرفته است».

وی در ادامه درباره نقش محیا در سریال «بوی باران» گفت:«من تا کنون سابقه کار دفاع مقدس نداشتم . این تجربه را بسیار دوست داشتم. حال و هوای بی نظیری را با این سریال تجربه کردم. من تا کنون چهار کار با آقای تبریزی انجام دادم. در تله فیلم «سولاله» نقش اول بودم این تله فیلم برای وفات امام رضا ساخته شد. تله فیلم «کاشی 313» را برای نیمه شعبان داشتیم و در یک کار پلیسی نیز با عنوان «بن بست» نیز با او همکاری کردم. من ابتدا که فیلم نامه را خواندم فکر کردم که چقدر حیف است که این سریال شش قسمت است. ما در این فیلم به یک سری پیام های اخلاقی از روایات حضرت علی (ع) پرداختیم. در این فیلم بحث شهدا و خانواده شهدا مورد اشاره قرار گرفته است. در قسمت اول اهدای اعضا و یتیم نوازی و در ادامه احترام به پدر و مادر و پیام های دیگر مطرح شد».
نیلوفر شهیدی با اشاره به این نکته که پدرش خبرنگار جنگ بوده است، بیان کرد: «حضور پدرم در جنگ و لمس آن روزها بسیار در ایفای این نقش به من کمک کرد. آن روزها من پنج، شش ساله بودم و تصویر محوی از پدرم که همیشه خاکی بود و با دست شکسته یا پای شکسته می آمد را به خاطر دارم. این فیلم تنها بخش کوچکی از اتفاق هشت ساله جنگ تحمیلی بود».

وی در ادامه بیان کرد: «از آخر قسمت پنج وارد شلمچه می شویم. در قسمت های جنگ ما به همراه هاتف وارد صحنه های جنگ می شویم و او در تداعی خاطراتش صحنه های جنگ را می بیند».

شهیدی درباره سختی های کار در شهرک دفاع مقدس اظهار کرد: «کار در شهرک دفاع مقدس بسیار سخت بود، در ضبط یکی از صحنه ها در یک انفجار سنگ بزرگی خورد درست وسط سر من. شرایط گرما خیلی سخت بود و شب ها نیز (پشه های نایابی) به سراغمان می آمد! حتی پیش از یک پلان پشه چندجای صورت من را زد که گریمور با الکل سعی کرد کاری کند که ورمش بخوابد. شرایط کار سخت بود و من به خاطر وجود چادر بسیار دم می کردم و اذیت می شدم».

نیلوفر شهیدی در پاسخ به این پرسش که آیا به نظر شما انتخاب چادر برای چنین نقش های مثبتی تبدیل به کلیشه نشده است؟ گفت: «برای بعضی نقش ها چادر لازم است. خوبی اش این است که چادر به من می آید. از این راضی نیستم که در همه نقش هایم تبدیل به یک چهره تکراری شوم . ولی دوستان لطف دارند و من را مثبت می بینند. نقش اول منفی نیز بازی کردم دو سال پیش یک اپیزود در «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» با یک نقش منفی ظاهر شدم. چادر داشتن یا نداشتن برای من فرقی نمی کند، دغدغه ام این است که مردم نقشی که من بازی می کنم را دوست داشته باشند. زیبایی باید در قلب باشد تا در نقش نمود پیدا کند. خود من نیز فکر می کنم نقش محیا باید با چادر داشته باشد و به عنوان نماد یک نسل است و حرمت یک سری آدم ها را باید رعایت کرد».

سریال «بوی باران» درباره مادر و دختری است که بعد از 30 سال یکی از همرزمان مرد خانهشان را که دچار فراموشی شده است، پیدا میکنند و برای اینکه به خاطرات او دست پیدا کنند به ناچار وارد دوران جنگ میشوند.

        
تبریزی: «بوی باران» نقش برجسته زنان دفاع مقدس را تصویر میکند


کارگردان مجموعه «بوی باران» گفت: این سریال را با تاکید بر نقش شیرزنانی ساختم که در دفاع مقدس حضور تاثیرگذاری داشتند و کمتر مورد توجه قرار میگیرند.

 

«حسین تبریزی» تهیه کننده و کارگردان «بوی باران» که در شبهای قدر از شبکه دو سیما پخش میشود، در گفتوگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: این سریال را با تاکید بر نقش شیر زنانی ساختم که در دفاع مقدس حضور تاثیر گذاری داشتند و کمتر مورد توجه قرار میگیرند.

وی افزود: ژانر دفاع مقدس کمتر به قصه زنان پرداخته است، انسان های ایثارگری که پشت مردان ایستادند و در 8 سال دفاع مقدس از آن ها پشتیبانی کردند.این تهیه کننده گفت: نویسنده «بوی باران» مرد است، به همین سبب شاید نتوانستیم پرداخت زنانه درستی داشته باشیم، اما تلاش همه عوامل این بود که زنانی را به تصویر بکشیم که در دفاع مقدس همواره حضور داشتند و جایگاهشان کم ارزشتر از آن هایی نیست که در خط مقدم جبهه مبارزه می کردند.

وی با تاکید بر این مهم که «بوی باران» قصهای خانوادگی دارد، تصریح کرد: هدف من این بود که نقش زنان را بر جسته کنم، برای این که نشان بدهم ما چه شیرزنانی در کشور داریم.

تبریزی درباره مشکلات ششمین اثر دفاع مقدسی اش گفت: هر چند که تلویزیون درگیر مشکلات بودجه ای هم هست، اما خوشبختانه همه حمایت کردند و مشکلی برای این پروژه پیش نیامد. همه تیم با این اعتقاد که شهیدان و ایثارگران چه کار بزرگی برای همه نسل های پس از خود کردند، با پروژه همراه شدند و درباره مسائل مالی سختگیری نکردند.

حسین تبریزی با اعلام این که «بوی باران» روایت امروزی وقایع جنگ است گفت: همه تلاش کردیم به شهدا، ایثارگران و جانبازانی که از هستی خود در راه ایمان و وطن گذشتند ادای دین کنیم.

وی تصریح کرد: «بوی باران» را با انگیزه شخصی ساختم، به ژانر دفاع مقدس علاقه بسیار دارم، فیلم زیاد ساختم اما علاقه دارم کارهای سخت تری بسازم.

این کارگردان گفت: روایت «بوی باران» به هیچ وجه تکراری نیست، سعی کردیم در این اثر کلیشه های رایج در ژانر دفاع مقدس را بشکنیم.

تبریزی گفت: در این سریال کوتاه که قرار است در شبهای قدر روی آنتن برود، موضوعاتی مثل پیوند اعضا، از خودگذشتگی و یتیم نوازی مورد تاکید قرار دادیم.

وی افزود: هر چند که به این مسائل بسیار محدود پرداخته شده اما تصور می کنم تاثیر گذاری خودش را در مخاطب داشته باشد.

تبریزی درباره حضور بازیگران در این پروژه گفت: من بازیگر را انتخاب نکردم ، ما صرفا به آن ها پیشنهاد کردیم ، دوستان خودشان یا علی گفتند و آمدند.

وی در پاسخ به این سوال که از نتیجه کار احساس رضایت دارد؟ گفت: قطعا از هر کاری که می سازم راضی هستم و امیدوارم این کار هم بتواند توجه مخاطبان را به دنبال داشته باشد.

توضیحات بازیگر سریال «بوی باران» درباره مصاحبه اخیرش با ایسنا
» سرویس: فرهنگي و هنري - تلويزيون و راديو
 
نیلوفر شهیدی که ایفاگر نقش «مهیا جاوید» در سریال شبهای قدر شبکه دو است، طی روزهای گذشته در گفتوگویی با خبرنگار ایسنا شرکت کرد و مطالبی را دربارهی این سریال و همچنین راههای کشاندن مخاطب شبکههای ماهوارهیی به سمت شبکههای داخلی، بیان کرد.

او در گفتوگویی جدید با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا به توضیح مصاحبه روز سه شنبه ( هشتم مرداد ماه) خود پرداخت.

شهیدی با بیان اینکه کانالهای ماهوارهیی همچون فارسیوان، جم تیوی و ... حرفی برای گفتن ندارند، خاطرنشان کرد: درخواست من از مردم این است که مدافع فرهنگ ایران اسلامی باشند.

این بازیگر با اشاره به کوتاه بودن قصهی مجموعه «بوی باران» خاطرنشان کرد: وقتی پیش از قبول نقش، فیلمنامهی «بوی باران» را خواندم، حس کردم این کار MP3 شده ولی با این شرایط باز هم شخصیتها در داستان حفظ شدهاند.
شهیدی گفت: بخشی از قصه «بوی باران» مربوط به دفاع مقدس میشود و بخشی دیگر نیز در راستای کمک به ایتام و احترام به پدر و مادر است.

او تأکید کرد: شاید یکی از دلایلی که من به عنوان بازیگر و همچنین سایر بازیگران، سریال «بوی باران» را دوست داریم و پذیرفتیم که در آن بازی داشته باشیم این باشد که قصهی خیلی پُری دارد.

وی گفت: این مجموعه سریالی است که اگر مخاطب حتی یک ربع از آن را دنبال نکند، اتفاق از دست میدهد؛ بنابراین باید در جریان کامل داستان قرار بگیرد. به نظرم این اتفاق یکی از حسنهای بزرگ «بوی باران» است.

شهیدی در ادامه در پاسخ به اینکه ساخت و پخش کارهای دفاع مقدس چقدر برای تلویزیون لازم است؟ خاطرنشان کرد: اگر من در مقام بازیگر اینجا ایستادهام و کار میکنم واقعا مدیون هستم. روز اولی که وارد پروژهی «بوی باران» شدم یک دیالوگی توسط پژمان بازغی خوانده شد و آن هم این بود که در هر نیم سانت این خاک، بسیاری شهید شدند، پس این خاک برایمان برکت است. من افتخار میکنم که یک ایرانی هستم و در چنین کاری با مضمون دفاع مقدس بازی کردم و به حتم باید بگویم که کارهای دفاع مقدس برای تلویزیون لازم است.

وی ادامه داد: امیدوارم دوباره پیشنهاد کاری، کارهای دفاع مقدس داشته باشم، چرا که خیلی لذت بردم از اینکه برای بازی در «بوی باران» در فضای دفاع مقدسی قرار گرفتم.

این بازیگر در پایان تأکید کرد: مردم ما در فیلم و سریالها قصه میخواهند. به یاد دارم که وقتی سریالهایی مثل «پدرسالار»، «پس از باران» و ... پخش میشد هیچ کس از خانه بیرون نمیآمد، پس این نشان میدهد که مردم ما تغییر نکردند فقط یک قصه و کار خوب میخواهند که اگر این اتفاق بیفتد قطعا دوباره به تلویزیون خودمان برمیگردند.
        

نقش منفی رابعه اسکویی در بوی باران

 
رابعه اسکویی این روزها مشغول بازی در سریال تلویزیونی بوی باران به کارگردانی حسین تبریزی است. او در این سریال ایفاگر شخصیتی به نام میتراست که شخصیت منفی قصه است.

رابعه اسکویی درباره نقشش در سریال بوی باران به جام جم گفت: میترا رزیدنت بیمارستان است و در تیم جراحی حضور دارد. این نقش منفی است و برای اولین بار است که چنین نقشی را بازی میکنم.

وی افزود: این تفاوت باعث شد تا بازی در این سریال را بپذیرم. میترا، دختری شهرستانی است که با تلاش توانسته رتبه دوم کنکور را کسب کند و پزشک شود.

او در بیمارستان، همکاری دارد که پدرش مفقودالاثر است. به همین دلیل میترا مرتب به این همکارش میگوید او به واسطه سهمیه اش توانسته در رشته پزشکی قبول شود. بگو و مگوهای آنها منجر به چالشهای بسیاری میشود.

این بازیگر ادامه داد: ویژگیهای شخصیت میترا آنقدر جذابیت داشت که مرا برای بازی ترغیب کند. متاسفانه تاکنون افتخار همکاری با حسین تبریزی را نداشتم و خوشحالم او به من اعتماد کرد و ایفای نقش منفی سریال را به من سپرد. امیدوارم بتوانم این نقش را به خوبی اجرا کنم.

وی عنوان کرد: گرچه در این سریال نقشم منفی است اما سعی کردهام آن را شیرین بازی کنم تا مورد توجه بینندگان قرار بگیرد. همکاری با کارگردانان مختلف یک تجربه جدید برای بازیگر محسوب میشود و من همیشه از این مساله استقبال کردهام. حسین تبریزی هم جزو کارگردانان کار بلد است و تعامل خوبی با بازیگران دارد.

رابعه اسکویی قبل از بازی در سریال تلویزیونی بویباران، در سریال ویلای من به کارگردانی مهران مدیری بازی کرده است.

رابعه اسکویی در آثاری همچون بیدارباش، چپ دست، زن بدلی، شاخه گلی برای عروس و یکی بود یکی نبود بازی کرده است.
        
ت
 پژمان بازغی: تلویزیون به کارهای دفاع مقدس بها نمی دهد

همزمان با با بازی در سریال «بوی باران»
پژمان بازغی: تلویزیون به کارهای دفاع مقدس بها نمی دهد

» سرویس: فرهنگي و هنري - تلويزيون و راديو
 
پژمان بازغی در پاسخ به اینکه تلویزیون چقدر به فیلم و سریالهایی با مضمون دفاع مقدس بها میدهد؟ گفت: متأسفانه تلویزیون به اینگونه کارها خیلی اهمیت نمیدهد.
این بازیگر سینما و تلویزیون در گفتوگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) تأکید کرد: ساخت کارهای دفاع مقدس پرهزینه است و اگر هزینهی کافی پرداخت نشود، طبیعتا تأثیر واقعی خودش را نمیگذارد.

وی اضافه کرد: مهمترین فیلم سینمایی دفاع مقدس 10، 12 سال گذشته «دوئل» بود که در آن ایفای نقش داشتم و به یاد دارم که آن سالها میگفتند «دوئل» پرهزینهترین فیلم تاریخ سینمایی ایران بود، اما حالا میبینیم که خیلی از فیلمهای پرهزینه با مضمون دفاع مقدس ساخته میشود اما متأسفانه باز هم به مقوله دفاع مقدس چندان اهمیت داده نمیشود.

این بازیگر که در سریال شبهای قدر با عنوان «بوی باران» ایفای نقش دارد، به خبرنگار ایسنا گفت: نقش علیرضا را در سریال شش قسمتی «بوی باران» بازی میکنم، وی جوان نسل بعد از جنگ است؛ ضمن اینکه به حوزهی جنگ علاقهمند است. علیرضا در یک اتفاق از طریق خواهرش متوجه میشود که خانوادهی دوست خواهرش به دنبال هویت پدرشان میگردند و به دلیل اینکه علیرضا با تاریخ جنگ آشنایی دارد، سعی میکند با آنها همراه شود.

بازغی در پایان دربارهی توقف پروژه «دولت مخفی» توضیح داد: فعلا این پروژه به خاطر کمبود بودجه همچنان متوقف باقی مانده است و حیف است که این توقف ادامه داشته باشد. به نظرم «دولت مخفی» کار خوبی از آب درمیآید.

امیدوارم هر چه زودتر از توقف در بیاید و ساخت آن ادامه پیدا کند.
        

 
پژمان بازغی؛ علاقه مندی به آثار دفاع مقدس

 
پژمان بازغی، بازیگر گزیده کار این روزهای سینما و تلویزیون که امسال در مینی سریال مناسبتی شبهای قدر در ماه رمضان مهمان نگاههای مخاطبان خواهد بود در گفتوگوی خود با برنا از حضورش در این مجموعه ابراز خرسندی کرده است.

پژمان بازغی، بازیگر گزیده کار این روزهای سینما و تلویزیون که امسال در مینی سریال مناسبتی شبهای قدر در ماه رمضان مهمان نگاههای مخاطبان خواهد بود در گفتوگوی خود با برنا از حضورش در این مجموعه ابراز خرسندی کرده و درباره نقش خود گفته است: در این سریال ایفاگر نقشی به نام امیر رضا هستم؛ جوانی که به اتفاقاتی که در دفاع مقدس رخ میدهد علاقهمند است و ناخواسته سرنوشتش با اتفاقات جنگ از طریق آشنایی با خانوادهای گره میخورد.

وی قصه متفاوت این اثر تلویزیونی را علت اصلی حضورش در کار دانسته و در همین ارتباط ادامه داده است: تجربه نشان داده است هرگاه ما در زمینه آثاری با تم دفاع مقدس موفق عمل کرده ایم توانسته ایم مخاطبان زیادی را با خود همراه کنیم. بازغی همچنین در مورد تفاوت بازی در سینما و تلویزیون گفته است:
برای من همواره آن چیزی که در بازیگری در اولویت قرار دارد نقش خوب است و تلویزیون یا سینماییبودن آن اهمیت چندانی ندارد، البته نمیتوانم این موضوع را نادیده بگیرم که همواره موفقیتم را به نوعی مدیون تلویزیون میدانم، چون من با این رسانه دیده شدم.
        

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
دیروز عده ای اجازه دادند "علــی(ع)" در "فضای کوفه" تنها بماند اما ما نمی گذاریم "سید عــــلی" حتی در "فضای سایبر" تنها بماند... ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم در ره عشق جگر دار تر از صد مردیم هر زمان بوی خمینی به سر افتد مارا دور سید علی خامنه ای میگردیم :.جان ما فدای یک تار موی سید علی:.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • شنبه 31 خرداد 1393
 • جمعه 30 خرداد 1393
 • چهارشنبه 28 خرداد 1393
 • چهارشنبه 28 اسفند 1392
 • دوشنبه 05 اسفند 1392
 • جمعه 18 بهمن 1392
 • دوشنبه 30 دی 1392
 • پنجشنبه 26 دی 1392
 • دوشنبه 23 دی 1392
 • چهارشنبه 18 دی 1392
 • دوشنبه 16 دی 1392
 • جمعه 08 آذر 1392
 • جمعه 17 آبان 1392
 • جمعه 29 شهريور 1392
 • پنجشنبه 28 شهريور 1392
 • پنجشنبه 14 شهريور 1392
 • يکشنبه 10 شهريور 1392
 • يکشنبه 03 شهريور 1392
 • پنجشنبه 24 مرداد 1392
 • چهارشنبه 23 مرداد 1392
 • سه شنبه 22 مرداد 1392
 • دوشنبه 21 مرداد 1392
 • يکشنبه 20 مرداد 1392
 • پنجشنبه 17 مرداد 1392
 • چهارشنبه 16 مرداد 1392
 • سه شنبه 15 مرداد 1392
 • پنجشنبه 10 مرداد 1392
 • دوشنبه 07 مرداد 1392
 • چهارشنبه 02 مرداد 1392
 • سه شنبه 01 مرداد 1392
 • جمعه 28 تير 1392
 • پنجشنبه 27 تير 1392
 • دوشنبه 24 تير 1392
 • پنجشنبه 20 تير 1392
 • چهارشنبه 19 تير 1392
 • يکشنبه 09 تير 1392
 • جمعه 07 تير 1392
 • جمعه 31 خرداد 1392
 • چهارشنبه 29 خرداد 1392
 • سه شنبه 28 خرداد 1392
 • دوشنبه 27 خرداد 1392
 • يکشنبه 26 خرداد 1392
 • شنبه 25 خرداد 1392
 • پنجشنبه 23 خرداد 1392
 • چهارشنبه 22 خرداد 1392
 • سه شنبه 21 خرداد 1392
 • دوشنبه 20 خرداد 1392
 • يکشنبه 19 خرداد 1392
 • شنبه 18 خرداد 1392
 • پنجشنبه 16 خرداد 1392
 • چهارشنبه 15 خرداد 1392
 • سه شنبه 14 خرداد 1392
 • دوشنبه 13 خرداد 1392
 • شنبه 11 خرداد 1392
 • جمعه 10 خرداد 1392
 • پنجشنبه 09 خرداد 1392
 • چهارشنبه 08 خرداد 1392
 • سه شنبه 07 خرداد 1392
 • دوشنبه 06 خرداد 1392
 • يکشنبه 05 خرداد 1392
 • شنبه 04 خرداد 1392
 • جمعه 03 خرداد 1392
 • پنجشنبه 02 خرداد 1392
 • چهارشنبه 01 خرداد 1392
 • سه شنبه 31 ارديبهشت 1392
 • يکشنبه 29 ارديبهشت 1392
 • سه شنبه 24 ارديبهشت 1392
 • دوشنبه 23 ارديبهشت 1392
 • يکشنبه 22 ارديبهشت 1392
 • پنجشنبه 05 ارديبهشت 1392
 • سه شنبه 03 ارديبهشت 1392
 • پنجشنبه 01 فروردين 1392
 • پنجشنبه 17 اسفند 1391
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1052
 • کل نظرات : 59
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 3
 • آی پی امروز : 23
 • آی پی دیروز : 36
 • بازدید امروز : 92
 • باردید دیروز : 129
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 221
 • بازدید ماه : 5,149
 • بازدید سال : 5,149
 • بازدید کلی : 243,323
 • کدهای اختصاصی
  قشم آنلاین قشم آنلاین قشم آنلاین قشم آنلاین قشم آنلاین
  log
  Our qr-code

     ما هم از اینا داریم

  http://www.basirat1.rozblog.com/